בית ספר לקוסמטיקה איב סנטר חוגג עשרים שנות פעילות

20 שנים לפעילות בית ספר לקוסמטיקה איבסנטר

הקשר למקצועות היופי התחיל אצל עידית גור עוד משחר נעוריה. כבת לקוסמטיקאית בכירה שהייתה הבוחנת הראשונה של מקצוע הקוסמטיקה בארץ, תחום האסתטיקה היה חלק מאורך חייה, היה זה אך טבעי שעידית תמשיך את הדרך אותה התחילה אמא של עידית, מרטה קורן, ותביא את לימודי קוסמטיקה לרמה מקצועית הגבוהה ביותר. תוך שימת דגש על יחס אישי ותמיכה לאלפי התלמידות, שסיימו את לימודיהן בבית הספר הנושאות בגאווה את שם בית הספר ואת היסודות האיתנים והכלים אותם קיבלו בדרך אל ההצלחה.

במהלך נוסף שנועד לשדרג את הידע והמקצועיות של הבוגרות, פנה בית הספר לארגון CIDESCO היושב בשוויץ לצורך הכרה בבית הספר כב"ס הנמצא תחת הפיקוח והסטנדרטים הבינלאומיים המקנים אפשרות לעבודה והכרה כמעט בכל מדינות העולם, כתעודה מוכרת לצרכי קבלת רישיון עבודה.

כמו כן, קיבל בית הספר את ההכרה כנציג ומיצג בלעדי של חברת GOLDENEYE PERMANENT SYSTEM בכל הנוגע לתחום האיפור הקבוע.

איבסנטר בית ספר לקוסמטיקה פתח מגמה נפרדת לקעקועי גוף הראשונה בארץ בו לומדים התלמידים על פי תכנית לימודים מוכרת על ידי האיחוד האירופי והינו בית הספר היחיד בארץ בתחום.

בבית הספר מתקיימים הקורסים המקיפים והמקצועיים בתחום הכוללים את כל הטרנדים והחידושים בתחום הן בתחום קורס איפור קבוע, טכניקות העבודה שערה שערה מיקרו בליידינג.

כמו גם בתחום פארא מדיקל שנועד לעזור לאנשים עם ויטליגו צלקות טיפולים ושחזור חזה לאחר ניתוחי כריתה וכל זאת בעזרת טכניקות איפור קבוע הנלמדות בנפרד.

איב סנטר חוגגת עשרים שנה של מצוינות עם בוגרות המובילות את תחום היופי בארץ

בימים אלו חוגג בית הספר 20 שנה וכל צוות בית הספר מאז הקמתו לפני 20 שנה הוזמן להרים כוסית והתכבד בארוחה כיד המלך לרגל המאורע.

אין הרבה עסקים בעולם ובארץ השורדים 20 שנה והמשך התקדמותו ושמירה על חדשנות והתפתחות מתמדת, תוך מתן דגש מיוחד בהכשרת צוות מיומן ומקצועי ובוגרים מרוצים המובילים את תחום האסתטיקה בארץ הנו סוד ההצלחה.

מאמרים

זמינים בווטסאפ