איך ניתן לזהות איפור קבוע מוצלח

כאשר אנו ניגשים לשאלה זו יש להתחשב מתי בוצעה העבודה? שבוע? חודש? חודשיים? לזמן שעבר מעת ביצוע העבודה יש חשיבות מרובה שכן פעולה שזה עתה הסתיימה אינה פרמטר נכון לקביעת התוצאה הסופית. אך כעבור חודש/ חודשיים /שלושה בהחלט ניתן לזהות איפור קבוע מוצלח.

איפור קבוע מוצלח מושפע מכמה פרמטרים :

  • אבחון ובדיקת הלקוחה
  • בחירת צבע (גוון)
  • סימטריה
  • צורה

אבחון ובדיקת הלקוחה

יש לאבחן האם נעשה בעבר איפור קבוע על הלקוחה אם כן - מתי? באם ניתן לברר באילו צבעים ומה השינויים שעברו על הצבע מאז הטיפול האחרון בהתאם לכך יש להחליט על שינוי בעיצוב האזור ועל שינויים בצבעים. טיפול זה לא יהיה זהה לטיפול ראשון ובתולי באיפור קבוע

בחירת צבע (גוון)

התאמה נכונה של גוון ללקוחה יעניק מראה רך והומוגני ויהיה הכי קרוב למציאות תוך התחשבות בצבע עורה, צבע עיניים, צבע שיער וכו'.

סימטריה

בין שני הצדדים עד כמה שניתן הוא ערך חשוב וחיוני להצלחת העבודה.

צורה

התאמת הצורה למורפולוגיה (מבנה הפנים) של הלקוחה עם התחשבות בגילה ובסוג עורה. תהליכי ההזדקנות המביאים עימם קמטים, פיגמנטציה עלולים להקשות על העבודה ויש צורך לטפל באותן נקודות תורפה באופן מקצועי ולהביא את העבודה למקום של תיקון טבעי ביותר המדגיש מבנה פנים אסתטי מסודר המחמיא לפנייה של הלקוחה וכאשר עושים זאת אזי העבודה נחשבת למוצלחת ביותר.

היגיינה וסטריליזציה

סביבה היגיינית, שמירה על סטריליזציה, חומרים איכותיים, כלים חד פעמים, שימוש בכפפות, מחט חד פעמית סטירילית, בעלת תאריך ייצור ותאריך תפוגה, שמירה על כל החוקים והכללים בהחלט תעזור לתוצאה מוצלחת שכן איפור קבוע הינו פעולה פולשנית ואי עמידה בכללים ובחוקים עלולה לגרום לסיבוכים עתידיים.

על מנת לזהות איפור קבוע מוצלח נתייחס לכל הפרמטרים שהועלו ונוודא שאכן בחירת הצבע, בחירת הצורה, הסימטריה וכל שאר התהליכים הובילו למראה יפה אסתטי וסימטרי המחמיא למורפולוגיה של הלקוחה לגילה לאורח חייה. ולשביעות רצונה של הלקוחה.

מאמרים

זמינים בווטסאפ